Pasākumi

Aizvadīts ģimeniskais “Valdeko Ziemas karnevāls”

 
Valdeko Ziemas karnevāls 2018
 
Turpinot aizsāktās tradīcijas, arī šogad februāra beigās pie DUS “Valdeko” un atpūtas parkā “Avoti” trešo reizi notika “Valdeko Ziemas karnevāls”. Pasākuma dalībniekiem, baudot īstu ziemu, bija iespēja piedalīties masku parādē un izmēģināt dažādas ziemas atrakcijas, ko bija sarūpējuši pasākuma organizatori – biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā”.
 
Ikvienam pasākuma dalībniekam bija iespēja pārvērsties par ezi, vilku, lapsu, feju vai citu tēlu īstā ziemas karnevālā. Maskās ietērpušies bija teju visi pasākuma dalībnieki. Kāds savu ietērpu bija atradis krājumos, bet kāds to gatavoja speciāli šim notikumam. Daudzi mazie dalībnieki savu masku bija izgatavojuši jau vairākas dienas iepriekš, kad darbojās “Valdeko” ģimeņu rītā. Visi pasākuma dalībnieki devās masku parādē un atraktīvākās un radošākās maskas tika apbalvotas ar piemiņas veltēm no pasākuma atbalstītājiem.
 
Ļoti priecīgi par pasākumu bija bērnu vecāki, jo tā bija lieliska iespēja pavadīt laiku kopā ar bērniem. Apmeklētāji tika aicināti piedalīties un sacensties dažādās atrakcijās visai ģimenei, kā arī vizināties zirga pajūgā. Tāpat par pasākumu sajūsmā bija arī bērni, jo, pēc viņu teiktā, pasākumā garlaicīgi nebija ne mirkli un sasildīties varēja pie ugunskura malkojot siltu tēju. 
 
Karnevāla dalībnieki saņēma dažādas pārsteiguma balvas no pasākuma atbalstītājiem DUS “Valdeko”, atpūtas parka “Avoti”, “Cido”, “Laima”, “Ādažu čipsi”, “Selga”, “Unilever”, būvmateriālu veikala “BŪVE” un būvuzņēmuma “SCO Centrs”. Pasākums tika organizēts ar Burtnieku novada pašvaldības atbalstu un Valmieras pilsētas pašvaldības un laikraksta “Tava izvēle” informatīvu atbalstu. 
 
Kā atzīst pasākuma rīkotāji, biedrības “Esi aktīvs ziemā un vasarā” rīkotie pasākumi – “Valdeko Ziema”, “Valdeko Vasara”, “Valdeko karnevāls” un “Valdeko ģimeņu rīti”, slidotava un distanču slēpošanas trase – tiek rīkoti ar mērķi uz jauku kopā būšanu savest kopā visu ģimeni,  lai aktīvi un veselīgi pavadītu brīvo laiku. Pasākumi, kas notiek bez maskas, ir kā mudinājums kopā atpūsties, sportojot un radoši darbojoties visai ģimenei kopā.
 
Plānots, ka “Valdeko ziemas karnevāls” notiks arī nākamgad. Bet tikmēr biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā” aicina ikvienu apmeklēt distanču slēpošanas trasi un slidotavu, kas atrodas atpūtas parkā “Avoti” kā arī “Valdeko” ģimeņu rītus, kas notiek katru otro svētdienu “Valdeko” kafejnīcā.
 

 

 

Atklāta brīvdabas slidotava atpūtas parkā "Avoti" pie DUS "Valdeko"

Brīvdabas slidotava atpūtas parkā "Avoti" pie DUS "Valdeko"
 
Šodien, 22.janvārī atpūtas parkā “Avoti” pie Valmieras tika atklāta 300 kv.m. plaša brīvdabas slidotava. Ar Burtnieku novada pašvaldības atbalstu slidotavu apsaimnieko biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā”.
 
Brīvdabas slidotava atpūtas parka “Avoti” teritorijā ziemā bez makas pieejama jau ceturto gadu. Tā ir apgaismota un atvērta visiem aktīvās atpūtas cienītājiem no pl. 8.00 – 22.00. Par inventāru gan jāparūpējas būs pašiem. Apmeklētāju ērtībai netālu no slidotavas Bistro “Valdeko” nodrošina ēdināšanas pakalpojumus un sanmezglus. 
 
Uzsākts darbs arī pie distanču slēpošnas trases izveides. Ja laikapstākļi ļaus, tad atpūtas parka “Avoti” teritorijā tiks izveidota 3km gara distanču slēpošnas trase. Šī trase, tāpat kā slidotava būs pieejama bez maksas.
 
Ziemas aktivitātes atpūtas parkā “Avoti” tiek nodrošinātas ar Burtnieku novada pašvaldības, atpūtas parka “Avoti”, biedrības “Esi aktīvs ziemā un vasarā”, DUS “Valdeko”, būvuzņēmuma “SCO Centrs” un būvmateriālu veikala “Būve” atbalstu.