DUS

 Valdeko” attīstās un mainās!

Pirms 23 gadiem SIA “SCO Centrs” uzbūvēja vienu no pirmajām modernajām degvielas uzpildes stacijām (DUS) Valmieras apkārtnē, kas vairakkārt paplašināta un kļuvusi par iecienītu pieturvietu kā ceļotājiem, tā Valmieras apkārtnes iedzīvotājiem. DUS “Valdeko” apsaimnieko SIA “Firma Valdeko” attīstītot degvielas un gāzes mazumtirdzniecību, veikalu, auto mazgāšanu, ēdināšanas un brīvā laika pavadīšanas iespējas.

Nākamais uzņēmuma “Valdeko” attīstības etaps – degviela jaunā kvalitātē, par zemākām cenām. Šogad DUS “Valdeko” ieguvis jaunu sadarbības partneri - “Neste Latvija”, kas turpmāk apkalpos DUS “Valdeko” benzīna un dīzeļdegvielas mazumtirdzniecību Neste automātiskajā degvielas uzpildes stacijā, kas pieejama jau no 22.jūnija. Savukārt auto gāze un dīzeļdegviela lauksaimniekiem tiek tirgota ar “Valdeko” zīmolu kā ierasts līdz šim.

“Sekojam pasaules tirgus tendencēm un cenšamies ieviest ārvalstu labās prakses piemērus savā uzņēmumā. Mūsu galvenais vadmotīvs – klientiem ērts, saprotams un kvalitatīvs piedāvājums par konkurētspējīgām cenām. Attīstot biznesu, šogad esam piesaistījuši profesionālu un pasaulē atzītu sadarbības partneri degvielas mazumtirdzniecībai - “Neste Latvija”. Ēdināšanas pakalpojumi (bistro un izbraukuma ēdināšana) un veikals turpinās darboties saglabājot “Valdeko” zīmolu. Šādi plānojam nodrošināt saviem klientiem kvalitatīvu un konkurētspējīgu degvielas, veikala un ēdināšanas pakalpojumu servisa komplektu. Nākotnē veikalā un ēdināšanas sektorā plānojam attīstīt pakalpojumu servisu līdzīgi Rietumeiropas līmeņa degvielas uzpildes staciju standartiem, tādējādi paātrināsim klientu apkalpošanu, nodrošinot konkurētspēju nākotnē.” stāsta DUS “Valdeko” vadītājs Jānis Matisons.

DUS “Valdeko”, kopš “SCO Centrs” BMX velotrases atklāšanas 2001.gadā atbalsta BMX velosportu. “Valdeko” ir arī golfa atbalstītājs un tam ir sava bedrīte golfa laukumā “Avoti”. Ar DUS “Valdeko” atbalstu tiek organizēti “Valdeko vasara” ģimeņu rīti, sporta un atpūtas pasākumi ģimenēm un bērniem (karnevāli, slidotava, distanču slēpošana, strītbols, florbols, uc.). “Valdeko” izveidojis mini-zoo, sakopis pieguļošo teritoriju ar labiekārtotām rotaļu zonām bērniem un nodrošina ģimenēm un tūristiem draudzīgu pieturvietu Valmieras pievārtē.

Aizvadītajā gadā DUS “Valdeko” saņēma Burtnieku novada pašvaldības balvu “Gada uzņēmējs Burtnieku novadā 2016”. Pašlaik SIA “Firma Valdeko” nodarbina 26 darbiniekus un 2016.gadā tā strādāja ar 2,5 mlj. apgrozījumu, ierindojoties starp TOP10 uzņēmumiem Burtnieku novadā.