Pasākumi

Dienas nometnes Esi aktīvsDienas nometnes skolēnu brīvlaikā “Esi aktīvs!”

Ja arī Tu vēlies jautri, radoši un aktīvi pavadīt skolēnu pavasara brīvlaiku, tad pievienojies mums!AMI nometnes, sadarbībā ar biedrību "Esi aktīvs!" un atpūtas kompleksu “Avoti”, piedāvā dienas nometnes bērniem un jauniešiem 13., 14. un 15. martā no plkst. 9:00 – 18:00. 
 
Kā vienmēr - piedzīvojums būs! Darbosimies radoši dažādās nodarbībās, dosimies pārgājienā, skatīsimies kino, eksperimentēsim, spēlēsim spēles, gatavosim cukurvati, dosimies labirintā un pie zirgiem, iepazīsimies ar BMX slavas zāli, spēlēsim golfu, būsim aktīvi un vēl un vēl, un vēl ...
 
Nometne norisināsies atpūtas kompleksā "AVOTI". Nometnes cena 30 EUR par dienu.
Cenā ietilpst ēdināšana 2 reizes dienā, veselīgas uzkodas visas dienas garumā, materiāli nodarbībām, kā arī visas plānotās aktivitātes. Ir iespēja pieteikties uz vienu vai vairākām dienām.
 
Uzzini vairāk un piesakies, rakstot e-pastu uz amipasakumi@gmail.com, vai telefoniski 26417378, 25966562. Pieteikumus gaidīsim līdz 10. martam
 
Nometnes dienas programma
 

8:30-9:00

Ierašanās

9:00-10:00

Iepazīšanās aktivitātes (kārtības rullis, karoga izveidošana)

10:00-11:00

Radošais rīts: Eksperimenti, Stikla apgleznošana, spēļu izgatavošana, Kanvas glezna

11:00-12:00

12:00-13:00

Pusdienas Valdeko kafejnīcā, brīvais laiks

13:00-14:00

Sportiskā pēcpusdiena: BMX slavas zāles apmeklējums, Crazy golfs, Pašaizsardzības nodarbība, jautrās stafetes un orientēšanās

14:00-15:00

15:30-16:00

Brīvais laiks AVOTU/Valdeko teritorijā ( Pastaiga, trušu un aitu barošana )

16:00-16:30

Launags Valdeko kafejnīcā

16:30-17:30

Baseinaun pirts apmeklējums atpūtas kompleksā „AVOTI”

17:30-18:00

Cukurvates gatavošana, dienas noslēgums, došanās mājās

 

 

 

 

 

Otro gadu notiks “Valdeko ziemas karnevāls”

 
Svētdien, 19.februārī pie DUS “Valdeko” un atpūtas kompleksa “Avoti” būs iespēja pārvērsties par ezi, vilku, lapsu, feju vai citu tēlu, jo pl.12.00 notiks “Valdeko ziemas karnevāls” - pasākums ar masku parādi un atrakcijām visai ģimenei, informē organizatori - biedrība “Esi aktīvs”.
 
“Tradīcijas ir jāveido un jākopj! Ar prieku otro gadu organizējam un atbalstam Valdeko ziemas karnevālu, kas ir krāsains pasākumus ar aktivitātēm visai ģimenei.” stāsta DUS Valdeko vadītājs Jānis Matisons jr..
 
Svētdien, pl. 12.00 paredzēta apmeklētāju pulcēšanās un pasākuma atklāšana. Turpinājumā sekos masku parāde, kurā dalībnieki tiks aicināti demonstrēt savas radītās maskas un sagatavotos tērpus. Parādi vēros labvēlīgi noskaņota žūrija, lai noteiktu oriģinālākos veikumus un noteiktu uzvarētājus dažādās kategorijās: bērnu, pieaugušo un ģimeņu – krāsainākie un oriģinālākie tēli.
 
Kad maskas un tērpi būs atrādīti, apmeklētāji tiks aicināti piedalīties foto-orientēšanās spēlē, dažādās atrakcijās visai ģimenei, kas notiks DUS “Valdeko” un atpūtas kompleksa “Avoti” teritorijā.
 
Karnevāls noslēgsies plkst. 14.00 ar izlozi, kurā iespēja iegūt gardas atbalstītāju sagatavotas balvas būs visiem, kuri būs piedalījušies pasākuma aktivitātēs.  Protams, tiks apbalvoti arī karnevāla košākie un oriģinālākie tēli.
 
Organizatori būs sarūpējuši ugunskuru, jautru mūziku un pārsteiguma balvas no pasākuma atbalstītājiem DUS “Valdeko”, atpūtas kompleksa “Avoti”, “Cido”, “Laima”, “Ādažu čipsi”, “Magnum”, būvmateriālu veikala “BŪVE” un būvuzņēmuma “SCO Centrs”.
 
Karnevālu organizē biedrība “Esi aktīvs!” un atbalsta Burtnieku novada pašavaldība.
Pasākums apmeklētājiem tiek piedāvāts bez maksas. Tāpēc tiek gaidīti visi, kuri nedēļas nogali vēlas pavadīt radoši un aktīvi.