Pasākumi

Valdeko vasara atklāšana - pasākums visai ģimenei“Valdeko vasara” sezonas atklāšanas pasākums visai ģimenei

Ceturtdien, 4.maijā pl.12.00  pie DUS “Valdeko” un atpūtas kompleksā “Avoti” ar atraktīvu  pasākumu ģimenēm tiks atklāta “Valdeko vasara” trešā sezona, kur apmeklētājus gaida atrakcijas un pārsteigumi, orientēšanās spēle, golfs ABC, smagās mašīnās vilkšana komandām un balvas veiklākajiem.
Pasākuma programmā paredzētas dažādas aktivitātes gan bērniem, gan pieaugušajiem, lai kopīgi atklātu aktīvo vasaras sezonu un iepazītos ar “Valdeko vasara” šīs sezonas plānotajām aktivitātēm. 
 
Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās atrakcijās, iemēģināt roku golfā un pārbaudīt savu atjautību foto-orientēšanās spēlē atpūtas kompleksa “Avoti” teritorijā. Pasākuma noslēgumā notiks smagās automašīnas vilkšana komandām (komandā max 10 pers) ka arī veiklāko un atraktīvāko  dalībnieku apbalvošana.
 
““Valdeko vasara” ir pasākumu kopums, kas regulāri visa gada garumā nodrošina bērniem un ģimenēm draudzīgus aktīvās atpūtas pasākums – ziemā: slidotavu un distanču slēpošanu, bet vasarā – strītbolu, ielas florbolu un šīs sezonas jauninājujmu - minigolfu un klinšu kāpšanu. Tas viss bez maksas!” - stāsta pasākuma galvenais atbalstītājs DUS “Valdeko” vadītājs Jānis Matisons jr.. 
 
Dalība pasākumā ir bez maksas! Pasākuma organizatori – biedrība “Esi aktīvs ziemā un vasarā” pateicas pasākuma atbalstītājiem – DUS “Valdeko”, atpūtas kompleksam “Avoti”, būvuzņēmumam “SCO Centrs”, būvmateriālu veikalam “Būve”,  Burtnieku novada pašvaldībai, Suvenīru darbnīcai, Laima, Mars Latvija, Cido, Magnum un Twister.